Őszi íjászversenyen

2023. november 13.
2023/2024
b

Iskolánk legbátrabb íjászai az elmúlt szombaton részt vettek a Martoson megrendezésre került ügyességi íjászversenyen. A verseny 25 célból állt: ebből 8db 2D célpont /két lövés/, 9 db 3D célpont /két lövés/ és a 8 db ügyességi cél /3 lövés/ várt ránk. A szervező Aranyszarvas Íjász Egyesület megint bizonyított és egy nagyon jó versenyt szerveztek nekünk. Az időjárás sajnos nem volt annyira kedvező, de a versenyzők jó kedvét nem tudta ez a tény sem megrontani. Igaz, hogy megázva, egy kicsit átfázva, de derült mosollyal az arcukon végeztek diákjaink a pályán. A jó forró gulyás csak fokozta a kellemes hangulatot köreinkben. Dobogósaink: Staňo Eduard /TRRB gyerek/ 3.hely Staňo Leila /TRLB gyerek/ 1.hely Kachtík Adrián /PBHB gyerek/ 1.hely Szabó Fülöp /TRRB ifi/ 1.hely Nyári Zoltán /TRLB tiszteletreméltó/ 3.hely Szívből gratulálunk mindenkinek! Nyári Zoltán, szakkörvezető