SPORT EXPO 2023

2023. máj 15.
2022/2023
b

Az elmúlt hétvégén, egy kedves felkérésnek eleget téve, iskolánk Bottyán János íjászcsapata részt vett a Kamocsán megrendezésre került SPORT EXPO 2023-as elnevezésű rendezvényen. Az eseményre meghívást kapott minden olyan személy, csapat és szervezet, aki bárminemű sporttevékenységet folytat a községben, ill.szűk vonzáskörzetében. Sorra bemutatkoztak a túrázók, biciklisek, futók, jógázók, küzdő sportokat kedvelők, táncosok. Mivel íjászcsapatunk egyik diákja: Szabó Fülöp (VIII.B), az említett község lakója, úgy gondoltuk, megtámogatjuk őt egy közös bemutatóval. Staňo Leila (VI.B) prezentáció formájában bemutatta iskolánkat és az azon belül működő íjászcsapatunk tevékenységét, majd Fülöp az elért eredményeinek bemutatásával zárta a prezentációt. A szóbeli tájékoztatást követően, a Kultúrház melletti füves területen kisebb bemutatót és íjásztatást is tartottunk a megjelent érdeklődők részére. Mégegyszer köszönjük a megszólítást és felkérést a szervezőknek.

Bottyán János íjászcsapat