7.B osztály

2017. június 22.

Fürkész tanulmányi verseny - döntők

A Projektnap előtti héten zajlottak a Fürkész tanulmányi verseny döntői. Az alsó tagozatról 16 tanuló versenyezett. A vegyes csapatok több, fával, erdővel, erdei állatokkal kapcsolatos feladatot, rejtvényt oldottak meg, majd erdei képes puzzlet raktak ki. A mezőny erős volt, hiszen a győztes csapat /Udvardy Hanna -1.A, Bombicz Csenge Kata – 2.B, Ördögh Zsófia – 3.A és Nyári Dávid Gergő – 4.A/  fél  illetve 1 pontkülönbséggel győzött a többi felett.

2017. május 22.

„Kék gomb hete”

2017. május 15 – 21.

Iskolánk most először kapcsolódott be az UNICEF által szervezett „Kék gomb hete” elnevezésű jótékonysági akcióba. Ez a szervezet minden évben másnak gyűjt. Idén az Ukrajnában élő szegény gyerekeknek.

Iskolánkban hétfőn és kedden jártak a 7. és 8.-os tanulók gyűjteni, a DT tagjai. Az adományokért cserébe kék gombot – kitűzőt – kaptak a tanulók. Szerdán és csütörtökön a kilencedikesek folytatták a gyűjtést a városban. Összesen 141,79 euró gyűlt össze.

2016. október 26.

Dráfi Károly országos bajnok

A Liptószentmiklóson (Liptovský Mikuláš) megrendezett mezei futóverseny országos fordulójában a dobogó legfelső fokára állhatott a kategóriájában Dráfi Károly 7.B osztályos tanuló!!!

A Fodor Attila (9.A), Szaniszló Ádám (9.B), Dráfi Károly hármas a csapatversenyben is az előkelő 6.helyen végeztek.

Mindhárom fiúnak szívből gratulálonk a kiváló eredményhez!

Oros Attila

2016. szeptember 28.

A mezei futóverseny győztesei

Az idei mezei futóversenyen is kiváló eredményt ért el iskolánk idősebb fiúcsapata egyéniben és csapatversenyben egyaránt.

A 72 versenyző közül Dráfi Károly /7.B/ az 1.helyen végzett,

Fodor Attila /9.A/ a 4.helyen,

Szaniszló Ádám /9.B/pedig a 23.helyen futott be a célba.

A hármas  a csapatversenyben - stafétafutásban - győzött, így a dobogó legfelső fokára állhatott.

Szurkoljuk versenyzőinknek a kerületi fordulóban is!

Feliratkozás a következőre: 7.B osztály