Közös délutánt tartottunk...

2024. május 24.
2023/2024
b

Iskolánk 2024. május 23-án, délután, meghívta nyugdíjas pedagógusait egy teadélutánra. Nagy várakozással készült a Czuczor Gergely Alapiskola tanári kara és alkalmazottai, mert a hagyományosan évenkénti találkozót legutóbb 2018-ban tudtuk megvalósítani. A járvány okozta kiesést követően, idén, erre az eseményre nagy izgalommal készültünk. A kiküldött meghívók után, a közös délután csupa meglepetést tartogatott. A megjelent ismerős arcok, a kedves mosolyok és az örömteli találkozások hangulata töltötte meg iskolánk étkezdéjét. A sorra érkező, már nyugdíjban lévő pedagógusainkat iskolánk igazgatója: Priskin Zoltán fogadta egy szál virággal, a népviseltbe öltözött kisdiákok kíséretében. A megnyitó műsorról a 2.B osztály gondoskodott. Dékány Anett és Huszlicska Ágnes tanító nénik jóvoltából a diákok egy rendkívül kedves vásári hangulatot idéztek meg a teremben. Ezt követően, a pohárköszöntőt az igazgató úr szavai illették. A délután további hangulatáról az ebedi citerazenekar gondoskodott, akinek tagjai közt iskolánk nevelőnője: Mandák Adrianna is szerepelt. A szívhez szóló dallamok és magyar nóták hangulata igazán kellemes légkört biztosított. A találkozó kötetlen beszélgetésekkel folytatódott, ahol az asztalra került finomságok még tovább fokozták a jó hangulatot. Tiszta időutazás egy ilyen találkozó. A régi emlékek felfrissülnek és bízunk benne, hogy az együtt töltött órák élménye még hosszú időre feltöltődést ad mindannyiunk számára. Köszönet mindazoknak, akik megtisztelték jelenlétükkel az eseményt!