Déli 5+1 íjászversenyen

2023. október 10.
2023/2024
b

A 2023-as évben sok izgalmas íjászversenyen vettek részt íjászaink. Az egyik legnagyobb kihívásnak talán a Déli 5+1 elenevezésű versenyt mondhatjuk. Diákjaink október 1-jén részt vettek a finálén, ahol nemcsak az aznapi, de az összesített eredmények miatt is hősiesen küzdöttek. A Déli 5-ös egy hatfordulós versenysorozat, aminek utolsó állomása Kamocsán volt, október 1-jén. Bátran mondhatjuk, hogy igazán büszkék vagyunk növendékeinkre. Az elért eredményeink: Staňo Eduard - 3. hely TRRB gyerek fiú kategória Kyšucký Michal - 7. hely TRRB gyerek fiú kategória Ladunga Nikoletta - 7. hely TRRB gyerek lány kategória Staňo Leila - 2. hely TRLB ifi lány kategória Szabó Fülöp - 4. hely TRRB ifi fiú kategória Pém Isabelle - 1. hely PBHB ifi lány kategória Nyári Gergő - 1. hely TRLB ifi fiú kategória Azon versenyzők, akik a 2023-as szezonban a 6 fordulóból legalább 4 versenyen részt vettek, bekerültek a fináléba, ők lettek "A déli ötös bajnokai". Iskolánk képviseletében: Szabó Fülöp - 3. hely - TRRB ifi fiú kategória Pém Isabelle - 1. hely - PBHB ifi lány kategória Nyári Gergő - 2. hely - TRLB ifi fiú kategória Szívből gratulálunk minden résztvevőnek! Nyári Zoltán szakkörvezető