Szentpéteren is célba lőttünk

2022. június 27.
2021/2022
b

Iskolánk Bottyán János íjászcsapatából néhányan részt vettek a szombati íjászversenyen. A 4 diákból és egy apukából álló lelkes csapat méltón képviselte iskolánkat. A közel 140 versenyző, különféle 3D-s és ügyessgi célokra lőtt: dínóra, mosómedvére, borzra, krokodilra, őzre, vaddisznóra, bagolyra, siketfajdra, covidra, bombára, kincsesládára és ablakkeretre is. Természetesen a mozgó célpont sem hiányozhatott. Az íjászverseny professzionális szinten volt megszervezve, amiért ismételt köszönet a szervezőknek! 

Iskolánkat képviselő íjászoknak ezúton is gratulálunk: Staňo Eduardnak (1.helyezés), Staňo Leilának, Hlavička Ádámnak, Szabó Fülöpnek (2.helyezés) és apukájának: Szabó Gábornak is. Az íjászokat kísérő és buzdító szülőknek is hálás köszönet a segítségért!