Íjászaink az érsekújvári Déli 5+1-es versenyen

2022. június 13.
2021/2022
b

Iskolánk Bottyán János íjász-csapatának 14 képviselője mérettetett meg vasárnap.

A Déli 5+1 ijászverseny sorozat 3. fordulója 2022. június 12-én Érsekújvárott került megrendezésre, a Berki erdőben. A versenyzőknek 2 vesszőlövés lehetősége volt mind a 32 célnál. Iskolánkat az alsó tagozatról: Stégmár ALex (2.A), Ladunga Nikoletta (3.A) és Plankó Krisztián (3.B), illetve a felső tagozatról: Kachtík Adrián (5.A), Česnek Viktor (5.A), Hlavička Ádám (5.A), Ševčík Bella (6.A), Szabó Fülöp (7.B), Pupák Viktória (9.B), Nyári Gergő (9.A) és Pém Isabelle képviselték. A szülők csapatát Szabó Gábor, Pupák Tibor és Nyári Zoltán erősítették. A 250 résztvevő közül két dobogós helyet is sikerült elérni a diákoknak: 

PBHB kadét lány kategóriában: Pém Isabelle - 1.hely

TRLB kadét fiú kategóriban: Nyári Gergő - 2.hely 

 

Minden résztvevőnek szívből gratulálunk.

 

Salgó Gabika tanító néni