Czuczoros íjászaink újabb sikerei

2022. május 2.
2021/2022
b

A Bottyán János íjászcsapat növendékei egy újabb megmérettetésen vannak túl. A Déli 5+1 íjászverseny-sorozat 2.fordulója Udvardon, a festői szépségű Kálvária domb körül valósult meg vasárnap, az Artemis helyi íjászklub szervezésében.

Diákjaink 4 kategóriában (gyerek, kadét, szenior, veterán) versenyeztek, ahol a 34 darab 3D-s különböző méretű állatfigurás célpontra 2 vesszőlövést lehetett leadni. A versenyre bejelentkezett 250 íjász közt szerepeltek: Stégmár Alex (2.A) , Kyšucký Mihály (3.A) Kachtík Adrián (5.A); Česnek Viktor (5.A); Ševčík Bella (6.A); Szabó Fülöp (7.B); Nyári Gergő (9.A); Pupák Vikória (9.B); és Pém Isabelle. Az őket egész nap támogató szülői csapatból Nyári Zoltán és Pupák Tibor is versenyzett. Külön elismerést érdemelnek alsós diákjaink, akik életükben először vettek részt íjászversenyen. Gratulálunk mindenkinek és köszönjük a kísérő szülők buzdító szavait.

 

Helyezések:

PBHB kadét lány kategória - Pém Isabelle - 1.hely

TRRB kadét fiú kategória - Szabó Fülöp - 2.hely

TRLB kadét fiú kategória - Nyári Gergő - 2.hely