4.Farnadi Napfordulós Örömíjászverseny és a II.Czuczor kupa íjászverseny

2022. június 20.
2021/2022
b

Iskolánk íjászai a hétvégén sem tétlenkedtek. Szombaton néhányan részt vettek a farnadi örömíjászversenyen, ahol Nyári D.Gergő TRLB kategóriájának 1. és apukája: Nyári Zoltán, a TRLB kategóriájának 2.helyezettje lett. Ezúton is gratulálunk, és köszönjük, hogy képviselték iskolánkat!

 

Vasárnap sor került a II.Czuczor Kupa íjászversenyre is, ami a saját iskolai szakkörös diákok, a Bottyán János íjászcsapat részére megrendezett verseny volt. Helyszínéül az andódi Puss-farm szolgált, ahol a kedves vendéglátók biztosították a megfelelő terepet. Az íjászok 3 korcsoportban mérték össze íjász-tudásukat: gyermek, kadét és felnőtt korcsoportban. A tökéletes időjárás, a segítőkész szülői csapat és az ügyes íjászok varázslatos hangulatot teremtettek. Köszönet mindenkinek, aki részt vett és bármivel hozzájárult a verseny sikeréhez.

 

Az elért eredmények az egész éves tanév sikerét tükrözik:

Gyermek /lány/: 

PBHB - 1.hely: Staňo Leila

TRRB - 1.hely: Ladunga Nikoletta

Gyermek /fiú/:

PBHB - 1.hely: Kachtík Adrián, 2 hely: Németh Bálint, 3.hely: Stégmár Alex, 4.hely: Kyšucký Misi, 5.hely: Plankó Krisztián

TRRB: 1.hely: Česnek Viktor, 2.hely: Hlavička Ádám

TRBB: 1.hely: Staňo Eduard

 

Kadét /lány/:

PBHB - 1.hely: Pém Isabelle

TRRB - 1.hely: Pupák Viktória

Kadét /fiú/:

TRRB - 1.hely: Szabó Fülöp 2.hely: Muči Marcus, 3.hely: Janík Levente

TRLB - 1.hely: Nyári D.Gergő

 

Felnőtt:

TRRB - 1.hely: Česnek József, 2.hely: Ladunga Tamás, 3.hely: Szabó Gábor

TRLB - 1.hely: Nyári Zoltán

 

Gratulálunk minden résztvevőnek!