Szakkörzárás a Puss-farmon

2021. július 1.
2020/2021
b

Íjászaink a tanévet egy családi rendezvénnyel zárták az elmúlt hétvégén. Iskolánk szorgos növendékei, akik az elmúlt tanév szombatjain aktívan jártak edzésekre, most bemutathatták tudásukat. A vasárnapi íjászversenyen 3 korcsoport mérettetett meg: alsótagozatos-, felsőtagozatos diákok és a felnőttek. A délutáni megnyitót követően a versenyzők 4 csoportban indultak a farmon elhelyezett 17 állomáshoz. A célok elkészítésében és összeállításában nagy segítséget nyújtott Nyári és Pupák család - ezúton is köszönet érte! A versenyzőknek különféle nehézségekkel is meg kellett küzdeniük útjuk során. Mire a pálya végére értek, ügyességi játékok is várták a diákokat. Az eredményhirdetést követően megköszöntük vendéglátóinknak a lehetőséget és szép nyarat kívánva elköszöntünk. 

Íjászversenyünket támogatta iskolánk Szülői Szövetsége, a Christine Design és a Košík cég is - köszönjük!

 

A Czuczor Gergely Alapiskola mellett működő Bottyán János íjász-szakkör nevében: Gabika tanító néni